ر" />

مازندران در یک نگاه


تبليغات
معرفي روستاهاي ايران

عكسهاي زيباي مازندران: اخبار حوادث مازندران

جستجو پیرامون این موضوع:    
[ برگشت به صفحه اصلی | انتخاب موضوع جدید ]

مجید سبحانی / مرد سنگ تراش به خواب ابدی رفت

 

 

مجید سبحانی هنرمند برجسته شهرستان نکا شامگاه دیروز در جاده نکا به نیروگاه دراثر صانحه تصادف جان به جان آفرین تسلیم کرد .
بنا به اظهارات یکی از بستگان نزدیک مرحوم سبحانی، وی به اتفاق همسرش در راه بازگشت از مجلس فاتحه خوانی از روستای بایع کلا با موتور سیکلت به استوانه های وسط جاده نکا نیروگاه در حد فاصل طوسکلا به بایع کلا برخورد نموده و در اثر شدت تصادف جان باخته است . همسرش نیز روانه بیماران شده است بنا به اطلاع واصله از منابع بیمارستانی امام خمینی ساری،وی در اغما بسر میبرد
یاد آور میشوم مجید سبحانی از هنرمندان خوش نویس شهرستان نکا بود که از چند سال قبل بکار پارچه نویسی و تراش سنگ قبر مهارت خاص داشت .
ضمن تسلیت به خانواه این هنرمند نکایی برای آن مرحوم آرزوی علو درجات مینماییم.

 

ادامه مطلب
چهارشنبه، 23 مرداد ماه، 1392 | 8 نظر | بازدید [ 4356 ]

ادامه مطلب
جمعه، 27 بهمن ماه، 1391 | 1 نظر | بازدید [ 2626 ]

توطئه زن خیانتکار برای اعدام همسرش

کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان نوشهر 18 فروردین امسال از کشف جسد مرد جوانی در خانه مجردی‌اش در این شهر با خبر شدند.

به گزارش مهر تیم جنایی در نخستین تحقیقات دریافتند، مقتول سال گذشته به خاطر اختلاف‌های خانوادگی از همسرش جدا شده و تنها زندگی می‌کرد. از آنجا که خانه مقتول هدف دستبرد قرار نگرفته بود، کارآگاهان احتمال دادند او قربانی انتقامی کور شده است.

در ادامه نیز با بررسی تماس های مقتول مشخص شد او با زنی به نام شهین ارتباط پنهانی دارد. با افشای این موضوع شهین دستگیر و برای تحقیقات به اداره آگاهی منتقل شد. در بازرسی خانه زن جوان نیز لباس مردانه آغشته به خون کشف شد.

زن جوان در جریان تحقیقات با انکار ارتباط با مقتول گفت: چند روز قبل همسرش با لباس خونین و حالتی آشفته وارد خانه شد. ادعا کرد در خیابان با چند پسر جوان درگیر شده است.

از سوی دیگر کارشناسان تشخیص هویت نیز با بررسی لباس خونین اعلام کردند لکه‌های خون متعلق به مقتول است.

همسر او نیز هم پس از دستگیری گفت: از آنجا که با همسرش اختلاف شدید دارد شهین برای انتقامجویی به دروغ وی را قاتل معرفی کرده است.

با وجود این مرد جوان تا زمان رفع ابهام‌ها به اتهام قتل، روانه زندان شد. کارآگاهان که به روابط پنهانی شهین مشکوک شده بودند او را به طور نامحسوس تحت نظر گرفتند. پس از 70 روز تحقیقات گسترده مشخص شد شهین هفت خط تلفن همراه دارد و با مردان غریبه نیز در تماس است. بررسی این تماس ها نیز نشان داد، پسر جوانی به نام مهدی عامل اصلی جنایت است که با دستور زن خیانتکار حسین را به قتل رسانده است.

با افشای این موضوع شهین دوباره دستگیر شد و این بار چاره‌ای جز اعتراف ندید. وی گفت: 6 ماه قبل از جنایت با حسین - مقتول - آشنا شدم . او اوایل به من بشدت ابراز علاقه می‌کرد و برایم کادوهای گرانقیمت می‌خرید اما پس از چند ماه رفتار او تغییر کرد. وقتی این تغییر رفتار را دیدم تصمیم گرفتم رابطه ام را تمام کنم اما او تهدید کرد موضوع را به همسرم می گوید.

به دنبال راه چاره ای بودم تا اینکه دو ماه قبل با مهدی آشنا شدم. او مرد جسوری بود و مدعی بود دلباخته‌ام است. یک روز ماجرای رابطه‌ام با حسین را برایش تعریف کردم و از او خواستم کمکم کند تا وی را از سر راه زندگی‌ام بردارم.

مهدی هم قبول کرد و با کمک یکی از دوستانش به نام محمد این کار را انجام داد. بعد هم برای اینکه همسرم را از زندگی‌ام حذف کنم لباس‌های خون‌آلود مقتول را در خانه گذاشته و با صحنه‌سازی شوهرم را به عنوان قاتل معرفی کردم. از مردان متنفر بودم و می خواستم از آنها انتقام بگیرم.

به دنبال این اعتراف‌ها، عملیات گسترده برای دستگیری دو متهم به قتل آغاز شد و مأموران مهدی را هنگام فرار از نوشهر دستگیر کردند. همدست او هم در حوالی تنکابن شناسایی و به دام افتاد. سه متهم به قتل پس از اعتراف، با قرار قانونی روانه زندان شده و شوهر زن خیانتکار نیز آزاد شد.

پس از تحقیقات جنایی و بازسازی صحنه قتل دادستان نوشهر سه متهم را مجرم شناخت و پرونده را با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری استان مازندران فرستاد. قرار است زن خیانتکار و دو قاتل اجیر شده بزودی پای میز محاکمه قرار بگیرند.

منبع:

http://www.jahannews.com/vdccxsqip2bqxm8.ala2.html

ادامه مطلب
يكشنبه، 11 دي ماه، 1390 | 41 نظر | بازدید [ 4388 ]

شمال نیوز: ...خبر بسيار بدي بود ،پيشتر در فيلم هاي هاليوودي چنين روش هاي وحشيانه و غير انساني را شاهد بوديم ، شنيده بوديم كه در برخي از كشورهاي نظير آفريقاي جنوبي بايد ساكنان و شهروندان غروب زودتر به خانه بروند تابه پست دزدان نخورند، اما اينجا و در رامسر دو دزد خبيث و از خدا بي خبر در كمال جسارت ساعت 30/18غروب!! پنج شنبه اول دي ماه در مركز شهر!! بطور غير قانوني و با نقاب وارد خانه ويلايي مي شوند.

شرح كامل ماجرا از زبان مالباخته:
همسرم به همراه دو فرزند 2 و 5 ساله در خانه كه در واقع حريم هر كسي است حضور داشتند ،دو تن دزد نقاب دار در كمال گستاخي به خانه ورود پيدا كرده و صحنه وحشتناكي را رقم مي زنند با استفاده از زور و سلاح سرد(چاقو)ضرباتي بر پشت و دست همسرم وارد نموده و به شيوه كاملا خشونت بار طلاي ايشان به ارزش 150 ميليون ريال را از دست همسرم جدا و با خود مي برند ،حال سوال من اينجاست آيا در شهر گردشگر پذير رامسر بايد ما شاهد اينگونه قدرت نمايي ها آن هم در غروب باشيم ؟شنيده ام كه سرقتي مشابه چندي پيش در منطقه توساسان رخ داده واقعا ضمن تشكر از نيروي انتظامي كه پيگير امور مي باشند عاجزانه مي خواهم هرچه سريع تر با دستگيري اين انسانهاي پست آنها را به سزاي اعمالشان برسانند.

حالات روحي فرزندان و همسرم اصلا خوب نيست:
متاسفانه اين دزدان در حضور چشمان فرزندان 2 و 5 ساله ام چنين صحنه سرقت خشن از مادرشان رارقم زدندو از آن تاريخ تا كنون شب ها فرزندانم دچار كابوس و وحشت شده و استرس عجيبي دارند و مجبور شده ام آنها را نزد روانپزشك ببرم در اين چند روز هميشه بهت زده و دچار عصبانيت شديدند.

جامعه خبري رامسر ضمن ارج نهادن به تلاشهاي نيروي انتظامي مصرانه مي خواهد هرچه سريع تر با استفاده از تمامي ظرفيت ها و امكانات جلوي چنين حوادث ناگوار گرفته شده تا ديگر بار دزدان به خود جرات ندهنددر هيچ نقطه ايي از شهرستان دست به چنين رفتار هاي غير انساني بزنند./امتداد

ادامه مطلب
شنبه، 3 دي ماه، 1390 | 11 نظر | بازدید [ 2857 ]

سلب آسايش و سلامت مردم نكا توسط كاميونها

 

سالهاست كه كاميونها در كوچه و خيابانهاي شهر نكا جولان ميدهند ولي كسي گوشش به درد دلهاي مردم نكا بدهكار نيست.

آلودگي محيط زيست

آلودگي صوتي

راهبندان و ترافيك در كوچه ها و خيابانها

ارمغان رانندگان كاميونها براي مردم نكاست

 

 

بزودي عكسهاي بيشتري از كاميونهاي نكا در سايت قرار خواهيم داد.

 

شايد چشمي ديد و دلي سوخت!!

ادامه مطلب
جمعه، 4 آذر ماه، 1390 | 1 نظر | بازدید [ 5081 ]

آمار کاربران

گالری سایت

لینکدونی مازرونی